Karrier Portál banner

Felnőttképzési referens - Felnőttképzési Főosztály

Főbb feladatok

  • A főosztály adminisztratív tevékenységének, napi ügyviteli feladatainak ellátása;
  • Felnőttképzési szakmai anyagok véleményezése, lektorálása, szakterülethez kapcsolódó projekteket érintő szakmai anyagok készítése;
  • Felnőttképzést érintő állampolgári megkeresések megválaszolásában való közreműködés;
  • Kapcsolattartás a különböző felnőttképzési területen működő vállalatokkal, szervezetekkel;
  • Iratnyilvántartás vezetése, beérkező, keletkezett iratok iktatószámmal történő ellátása;
  • Ügyvitel-technikai eszközök, berendezések kezelése, levelek, iratok rendezése, kiküldése;
  • Megbeszélések szervezése, naptárbejegyzések és e-mailek kezelése, kiküldése;
  • Vendégek fogadása, valamint a protokollal kapcsolatos egyéb feladatok ellátása;
  • A minisztérium szervezeti egységeivel történő kapcsolattartás, belső ügyintézés;
  • A főosztály napi feladat-nyilvántartásának kialakítása, vezetése, feladatok nyomon követése, a főosztályvezető munkájának napi szintű támogatása;
  • Eseti és állandó adatszolgáltatások előkészítésében történő közreműködés, prezentációk készítése.

Elvárások

  • Középfokú végzettség;
  • Jó kommunikációs képesség, rugalmasság, precizitás, gyors reagáló képesség, kiváló helyesírás, kiváló szövegértés;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel);
  • Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség közgazdasági, jogi vagy andragógia területeken;
  • Titkárságon szerzett korábbi munkatapasztalat;
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Poszeidon iktatórendszer ismerete.

Illetmény és juttatások

  • A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései az irányadók.

Ami a pályázathoz szükséges

  • fényképes önéletrajz;
  • motivációs levél.

Állás adatai

Állás azonosító: 1177
Pozíció pontos megnevezés: Felnőttképzési referens
Államtitkárság: Innovációért és Felsőoktatásért Felelős Államtitkárság
Munkakör szint: Állás
Munkavégzés helye: Budapest V. kerület
Tevékenység: Adminisztráció, titkárság
Jogviszony típusa: Határozatlan idejű
Jelentkezési határidő: 2024.08.06.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Felnőttképzési referens